У "ДНР" хочуть обміну "всіх на всіх", на інше не згодні, - Геращенко

У "ДНР" відхилили пропозицію Києва по обміну заручниками по принципу 50 бойовиків на 25 українських військових, і готові лише обмінювати "всіх на всіх"
Depo.Влада
19 липня 2016 11:59
ФОТО: depo.ua
У "ДНР" хочуть обміну "всіх на всіх", на інше не згодні, - Геращенко
У "ДНР" хочуть обміну "всіх на всіх", на інше не згодні, - Геращенко

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" повідомила представник України у гуманітарній підгрупі Контактної групи у Мінську Ірина Геращенко, передає depo.ua.

"ОРДО пише, що у відповідь на пропозицію української сторони по звільненню 25 заручників, готовності передати їм 50 людей, яких вони ж запитували, у відповідь на всі наші пропозиціїпередати їм 8 "саперів", аби звільнити наших заручників, вони відмовляються.... І трєбуют всіх- на - всіх... При цьому подають нам фантасмагоричний список з 600 людей, половини з якого просто не існує, ми не знаємо, хто це і де ці люди", - повідомила Геращенко.

Вона зазначає, що всі інші заклики та пропозиції Києва у "ДНР" також відхиляють.

Нагадаємо, що, згідно з Мінськими домовленостями, обмін має відбутися саме по принципу "всіх на всіх"не пізніше п’ятого дня після відводу всього важкого озброєння на 50 км. Після нещодавнього звільнення полковника ЗСУ Івана Без'язикова у полоні бойовиків залишаються 111 громадян України.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада