В depo.ua обурені, що не отримали "темник" Банкової про конфлікт НАБУ і ГПУ

Редакція сайту depo.ua так і не отримала "темник" від Адміністрації президента, про який з відучора пишуть деякі ЗМІ
Depo.Влада
17 серпня 2016 10:26
ФОТО: depo.ua

Вчора ввечері видання "Страна.ua" оприлюднило нібито "темник", який нібито розіслали ЗМІ з Адміністрації президента України.

Документ містить вказівки, згідно з якими, коментуючи конфлікт між НАБУ і ГПУ лояльні журналісти повинні стверджувати, що ніякого конфлікту між силовими структурами насправді немає, а Юрій Луценко та Артем Ситник дійшли згоди. Мовляв, якщо якісь проблеми і є, то вони пов'язані з тим, що в законодавстві недостатньо чітко виписані межі компетенції двох відомств. В той же час, здорова конкуренція нікому ніколи не шкодила.

Ця новина викликала серйозний резонанс в соцмережах і редакції нашого видання теж хотілося б взяти участь в обговоренні, але робити це дещо складно, адже жодного темника з Банкової ми не отримували. Якось так виходить, що найбільш лояльним до Банкової є "Страна.ua", адже про темник відомо лише їм.

Користуючись нагодою, звертаємося до Адміністрації президента з нагадуванням, що "Страна.ua" не надто лояльне видання і замість них краще надсилати темники в depo.ua. Це б щонайменше спростило нам роботу в питанні аналізу політичної ситуації в країні. Інакше, доведеться як і раніше думати самим.