У Бучанській колонії творчо підійшли до дня виборів

Засуджені Бучанської виправної колонії управління ДПтС у Києві та Київській області (№85) до дня виборів намалювали 15-метрову символіку України
Depo.Влада
26 жовтня 2014 11:46
ФОТО: depo.ua
У Бучанській колонії творчо підійшли до дня виборів
У Бучанській колонії творчо підійшли до дня виборів

Про це повідомляє прес-служба Державної пенітенціарної служби в Києві та області, передає ДеПо.

«Патріотизм і духовність не чужі українським засудженим. На шляху виправлення вони можуть проявляти навіть найкращі якості. Так, засуджені Бучанської виправної колонії перейнялися духом патріотизму», - зазначили в прес-службі.

За даними пенітенціаріїв, сьогодні в 145 установах, що належать до сфери управління Державної пенітенціарної служби України, відкриті спеціальні виборчі дільниці для участі засуджених та осіб, узятих під варту, у позачергових виборах до Верховної Ради України.

Більше двох тисяч членів виборчих комісій на робочі місця з'явилися вчасно, відповідно до встановленого законодавством порядку.

У Донецькій і Луганській областях в установах, розташованих на території, підконтрольній незаконним збройним формуванням, дільничні виборчі комісії спеціальних виборчих дільниць не утворювалися.

Таким чином, у цих областях вибори народних депутатів України відбудуться лише у 5 з 20 установ Донецької та 1 з 16 Луганської областей.

Правопорядок і безпеку всіх учасників виборчого процесу в органах і установах ДПтС України забезпечує понад 7000 співробітників відомства.