В БПП закликають провести позачергове засідання Ради

Народні депутати мають провести позачергове засідання парламенту, аби ухвалити необхідні для України закони, зокрема, про Державне бюро розслідувань, яке продовжить розслідування злочинів, вчинених під час Революції гідності
Depo.Влада
19 лютого 2016 20:58
ФОТО: depo.ua

Про це в ефірі "5 каналу" заявив народний депутат від БПП Валерій Пацкан, передає depo.ua.

"Українське суспільство не повинне чекати, поки парламентарі нарешті ухвалять той чи інший важливий для країни законопроект. Ми повинні провести позачергове засідання та проголосувати за ті законопроекти, на ухвалення яких чекають українці", - наголосив Пацкан.

Депутат підкреслив, що для продовження розслідування злочинів, вчинених під час Революції гідності необхідно ухвалити закон про Державне бюро розслідування.

"Щоб бюро запрацювало в тому обсязі, який дозволить розслідувати вчинені під час Революції гідності злочини, нам потрібно зібратися на позачергове засідання і провести голосування. Адже функції слідства передані саме бюро розслідувань", - зазначив Валерій Пацкан.

Нагадаємо, сьогодні у Генпрокуратурі заявили, що припиняють розслідування справ за злочинами під час Революції Гідності у 2013-2014 роках на Майдані в Києві з 1 березня. 

"Є закон про Державне бюро розслідувань. І в зв'язку з недосконалістю його статей маємо ситуацію, що з 1 березня слідство не зможе тривати. Тому що слідчі прокуратури втратять повноваження, а НБР працювати не буде", - сказав начальник управління спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України Сергій Горбатюк.