Барна каже, що в БПП більше на нього не сердяться за хапання Яценюка

Народний депутат Олег Барна заявляє, що фракція БПП визнала його правоту і прийняла назад в свій склад
Depo.Влада
18 лютого 2016 19:08
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив під час спілкування з журналістами в кулуарах Ради, передає depo.ua з посиланням на "112 Україна"

"Виходячи з тих обставин, аналізу подій, які відбулися, більшість фракції, яке, нібито, мене виключало тоді, виходячи з мотивів політичної доцільності, переконалися, що Барна Олег Степанович, таки виявився прав. Тому, відставка Яценюка має бути, що він упав не просто нижче плінтуса з довірою до народу, до себе, більше того я скажу, Яценюк зараз тягне вниз всі ті позитивні кістки, які напрацьовані ВР, а також вся влада в Україні і президент", - заявив Барна.

Як пише "Дзеркало тижня", рішення було прийнято одноголосно на засіданні в Адміністрації президента в середу ввечері.

Зокрема, фракція проголосувала за скасування свого попереднього рішення про виключення Барни.

Сам Барна підтвердив цю інформацію.

"Фракція проголосувала за скасування свого попереднього рішення, яким мене виключили", - сказав Олег Барна. Разом з тим, судячи за його словами, він ще не написав заяву на вступ до лав фракції, оскільки вважає, що процедурно його відновлення має відбутися автоматично. "Я не вникаю в ці формальності, але фракція прийшла до висновку, що в тій ситуації, я був все-таки правий, а політична доцільність, яку вони грали, не привела до бажаного результату", - підсумував депутат.

Нагадаємо, що Олег Барна під час звіту прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка 11 грудня відтягував його від трибуни, узявши нижче пояса

Більше новин політики читайте на Depo.Влада