В Авакова вже чекають на допит Бойка

У Міністерстві внутрішніх справ України сподіваються, що в перспективі на допити буде викликаний лідер "Опозиційного блоку" Юрій Бойко
Depo.Влада
2 листопада 2015 16:33
ФОТО: depo.ua

Про це в ефірі "112 Україна" заявив радник глави МВС, нардеп Антон Геращенко, передає depo.ua.

Так, коментуючи сьогоднішній інцидент на Погоджувальній раді, коли слідчі намагались вручити повісту на допит нардепу Вадиму Новинському, Геращенко запевнив, слідчі діяли у відповідності до процедури.

За його словами, слідчі можуть вручити повістку на допит або підозрюваній особі, або органу влади, або підприємству, де ця особа працює.

"В даному випадку я так розумію. Слідчий МВС пропонував викликати на допит пана Новинського через його керівника, лідера фракції "Опозиційний блок" Бойка, який, сподівають, з часом буде приходити на допити та притягнутий до відповідвльності за ті злочини, які він вчиняв, грабуючи Україну в нафтовому секторі", - сказав Геращенко.

Нагадаємо, за часів Януковича Юрій Бойко обіймав посаду міністра енергетики.

Ще у лютому 2015 року ГПУ готувалась огололосити йому підозру в причетності до корупційної купівлі так званих "вишок Бойка".

Довідка: У 2011 року держпідприємство "Чорноморнафтогаз" придбало дві глибоководні бурові платформи по 400 млн доларів кожну. Угоди оформили непрозоро, через посередників, що дало привід запідозрити корупцію. 2013 року норвезька фірма Ferncliff повідомила, що 2012 року продала бурову установку (другу вишку) через свою дочірню фірму безпосередньо "Нафтогазу" за $220 млн, тоді як у "Нафтогазі" заявляли, що придбали її через Ризьку судноверф за $400 млн.

У 2014 році обидві вишки відійшли у власність Росії, коли був анексований Крим.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада.