Порошенко пояснив роль військово-цивільних адміністрацій на Донбасі

Президент України Петро Порошенко пояснив, які завдання будуть покладені на військово-цивільні адміністрації, які почнуть діяти у звільнених містах Донбасу
Depo.Влада
26 січня 2015 18:03
ФОТО: depo.ua
Порошенко пояснив роль військово-цивільних адміністрацій на Донбасі
Порошенко пояснив роль військово-цивільних адміністрацій на Донбасі

Про це він повідомив сьогодні на зустрічі з представниками фракцій у Верховній Раді, передає depo.ua з посиланням на прес-службу голови держави.

Він нагадав, що вчорашнім рішенням РНБО запропонував внести зміни до законодавства, що стосуються створення військово-цивільних адміністрацій в населених пунктах Донецької та Луганської областей.

«Це дозволить сьогодні вирішити питання відсутності влади на звільнених територіях, коли фактично втекли всі обрані депутати місцевих рад, які займали сепаратистські позиції, скоювали злочини, а зараз ховаються від правосуддя і думають, що таким чином будуть протидіяти українській владі для відновлення ефективності дій», - зазначив голова держави.

За його словами, пропонується режим, коли до місцевих виборів будуть працювати військово-цивільні адміністрації в районах і містах, яким перейдуть всі повноваження місцевого самоврядування до обрання повноправних представницьких органів, які діятимуть після виборів.

Порошенко зазначив, що призначатися можуть не тільки військові, але й цивільні люди, що мають господарський досвід і які можуть відповідати за вирішення безпеки і гуманітарних проблем людей, що живуть на звільнених територіях.

Як повідомляв depo.ua, вчора, 25 січня, відбулося засідання РНБО, за результатами якого було прийнято низку надзвичайних заходів з протидії російській загрозі та проявам тероризму.