В АП вірять, що "нормандська четвірка" ще скаже своє слово

Результатом вчорашньої зустрічі лідерів України, Росії, Франції і Німеччини стало продовження "нормандського формату" переговорів на майбутнє
Depo.Влада
20 жовтня 2016 17:15
ФОТО: depo.ua

Особливий прогрес в тому, що вдалося знову засадити за стіл переговорів президента Росії Володимира Путіна, заявив в ефірі телеканалу "112-Україна" заступник голови АП України Костянтин Єлісєєв, передає Depo.ua.

"Що ця зустріч відбулася в Берліні – це вже позитивний крок, бо хотів би нагадати, що протягом 2 місяців президент Росії відмовлявся від нормандського формату. Сам факт, що ця зустріч відбулася - дуже позитивний крок", - вважає він.

За словами Єлісєєва, дуже важливо, що за підсумками дебатів лідери "нормандської четвірки" домовилися, що цей формат залишається ключовим механізмом для забезпечення належної реалізації Мінських домовленостей".

"Будуть працювати міністри і експерти, як тільки буде необхідність – нормандський формат обов’язково збереться", - сказав Єлісєєв. 

Нагадаємо, що вчора, під час вчорашньої зустрічі в Берліні, лідери країн "нормандської четвірки" (Україна, Росія, Франція, Німеччина) домовилися затвердили "дорожню карту" з урегулювання ситуації на Донбасі відповідно до Мінських угод, за якими передбачені й місцеві вибори на окупованих територій.  При цьому щодо хронології їхнього проведення немає згоди: Україна на відміну від Росії та європейських партнерів, наполягає на виборах лише після взяття під контроль всієї ділянки російсько-українського кордону. 

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада