В АП розповіли, як сепаратисти хотіли залякати України в Мінську

Вчора в Мінську представники самопроголошених Донецької і Луганської народних республік спробували залякати українську сторону і зірвати мирний процес
Depo.Влада
1 лютого 2015 11:00
ФОТО: depo.ua
В АП розповіли, як сепаратисти хотіли залякати України в Мінську
В АП розповіли, як сепаратисти хотіли залякати України в Мінську

Про це на своїй сторінці в Facebook написав заступник глави Адміністрації Президента України Валерій Чалий, передає depo.ua.

«Вони поставили ультимативні вимоги. Хотіли залякати. Спробували розіграти спектакль, що Київ зриває переговори, роботу тристоронньої контактної групи. Не вдалося! Професійна робота українських представників у Мінську, десятки телефонних контактів, постійна злагоджена робота та координація не дали шансів. Якби не гинули люди, можна було б говорити про дипломатичні ситуативні перемоги. Але, на жаль, мирний процес під загрозою. Вони нас хочуть спровокувати», - розповів Чалий.

Як повідомляв depo.ua, вчора в Мінську на зустріч тристоронньої контактної групи (Україна - Росія - ОБСЄ) з врегулювання ситуації на Донбасі не з'явилися керівники «ДНР» і «ЛНР» Олександр Захарченко та Ігор Плотницький, а їх представники поставили Україні ультиматум - в односторонньому порядку відвести війська від лінії розмежування. Після зустрічі другий президент України, член контактної групи Леонід Кучма заявив про зрив переговорів терористами.