В АП пояснили, навіщо поставили Порошенка на місце Путіна

Саме на прохання з Адміністрації Президента з "Твіттер"-акаунта президента України Петра Порошенка був знятий пост з колажем, де на обкладинці журналу The Economist фотографія президента Росії Володимира Путіна замінена на обличчя українського лідера
Depo.Влада
3 січня 2016 21:40
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив керівник прес-служби Адміністрації Президета України Андрій Жигулін, передає depo.ua з посиланням на "Українську правду".

"В подарунковому примірнику підсумкового річного журналу The Economist World in 2016 нами (прес-службою) були замінені рік - на 2017 і портрет Путіна. Окрім маси позитивних поширень з офіційних сторінок, цей пост викликав також не новорічну бурхливу реакцію окремих підписників та російських ЗМІ. Останні без жодної краплини гумору, сприйняли цю обкладинку як цілком реальну перспективу втрати Росією місця серед світових лідерів:)", - повідомили в АП.

"Але з огляду на те, що це був наш подарунок президенту до Нового року, ми б хотіли, щоб подібні святкові ідеї сприймались з часткою жарту, і обов'язково через призму пошуку Україною свого місця в світі", - зазначив Жигулін.

Нагадаємо, що сьогодні вдень президент опублікував у соцмережі колаж, на якій фотографія президента Росії Володимира Путіна замінена на обличчя Порошенка. Фото супроводжувалося підписом: "Деякі подарунки сприймаю не як комплімент, а як відповідальність". Після нерозуміння частиною інтернет-користувачів, цей пост зняли.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада