В АП похвалилися лояльністю Порошенка до Трампа

Президент України Петро Порошенко завжди лояльно висловлювався щодо кандидатів на посаду президента США і днями мав "дуже теплу і щиру" розмову з Дональдом Трампом, який виграв вибори
Depo.Влада
22 листопада 2016 12:54
ФОТО: depo.ua

Про це в інтерв’ю "РБК-Україна" повідомив заступник голови Адміністрації Президента України Костянтин Єлісєєв, передає Depo.ua.

"Я хотів би сказати, що ви не знайдете жодного висловлювання президента України, де б він займав ту чи іншу сторону. Які б не були провокативні питання, позиція президента завжди залишалася незмінною: Україна буде поважати демократичний вибір американського народу і сподівається на двопартійну (як з боку республіканців, так і з боку демократів) підтримку України, як це було завжди. У своїй позиції Петро Олексійович незмінно зберігав лояльність і нейтральність щодо кандидатів на президентських виборах в США", - наголосив Єлісєєв.

Він додав, що  Порошенко був одним з перших, кому Дональд Трамп вирішив зателефонувати.

"Україна працює над налагодженням контактів з членами майбутньої команди Трампа, з членами Конгресу, і з аналітиками, які готували матеріали для штабу Трампа. Ми працюємо досить глибоко і не пасемо задніх. Крім того, президент активно контактує зі світовими лідерами, відбувається обмін думками з приводу того, як краще вибудовувати відносини. Наголошу, що відбувся перша, дуже тепла та щира телефонна розмова з Дональдом Трампом, яка тривала близько 15 хвилин. Ми зараз працюємо над тим, щоб вибудовувати контакти, налагоджувати мости. До речі, під час телефонної розмови йшлося, зокрема, і про можливий візит президента України в США на початку наступного року", - розповів Єлісєєв.

Нагадаємо, що Дональд Трамп переміг на виборах президента США 8 листопада

 

Більше новин політики читайте на  Depo.Влад