У Порошенка півроку стажуватимуться 17 молодих людей

Адміністрація президента України спільно з громадською організацією "Ліга інтернів" вперше ініціювала програму стажування для молоді
Depo.Влада
6 червня 2016 18:06
ФОТО: depo.ua

6 червня відбулося урочисте відкриття програми, передає depo.ua з посиланням на офіційний сайт Президента України.

Метою цього стажування є надання можливості молодим та вмотивованим фахівцям долучитися до роботи в органах державної влади та здобути практичний досвід роботи в адміністрації президента України, що сприятиме створенню передумов для їх професійного зростання й успішної діяльності на державній службі. Учасники програми отримають можливість ознайомитись із роботою системи державного управління в країні, а також можливість реалізувати своє прагнення до змін у державі на практиці. Програма також сприятиме популяризації державної служби серед молоді.

Конкурсний відбір для участі в програмі проходив протягом квітня-травня у три етапи: конкурс аплікаційних форм, аналітичне тестування, індивідуальна співбесіда. За результатами конкурсного відбору 17 переможців проходитимуть стажування протягом шести місяців в чотирьох структурних підрозділах адміністрації президента України.

Під час стажування учасники програми братимуть участь у підготовці аналітичних матеріалів та інформаційних звітів; здійснюватимуть підготовку політичних пропозицій з визначеної тематики; будуть долучені до проектної роботи, а також висвітлення діяльності підрозділу стажування на його інформаційних ресурсах. Крім цього, інтерни матимуть змогу відвідати низку зустрічей з різними профільними провідними українськими та міжнародними експертами. Програмою також передбачено відвідання інтернами заходів з розвитку потенціалу лідерства.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада