Уже 40% поліцейських з Києва і області завалили тести

Під час переатестації колишніх співробітників міліції, які бажають працювати в Національній поліції України, близько 40% правоохоронців не набрали необхідної кількості балів
Depo.Влада
13 грудня 2015 17:41
ФОТО: depo.ua

Про це в коментарі телеканалу "112 Україна" повідомив радник міністра внутрішніх справ України Іван Варченко, передає depo.ua.

За його словами, загалом переатестацію пройдуть 150 тис. осіб. На даний час цей процес запущено в Києві, Київській обл. та центральному апараті МВС.

Правоохоронець повинен пройти два тести – на загальні знання та на профпридатність. Обидва тести – комп'ютерні. З 60 можливих балів необхідно набрати 25 для того, щоб пройти на наступне коло.

"Але ми маємо за фактом те, що близько 40% міліціонерів не проходять навіть ці перші тести, не набирають 25 з 60. Це свідчить про те, наскільки не готова була наша міліція до того, щоб дійсно служити і захищати громадян", - сказав Варченко.

Нагадаємо, що станом 8 грудня в Києві і області, звідки почалося переатестація, тестування не пройшли 30% поліцейських. Сьогодні дехто з них безуспішно протестував під МВС.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада