Ранкове засідання Ради скасували. Коаліція на межі розвалу

Ранкового пленарного засідання парламенту не буде
Depo.Влада
17 березня 2015 12:23
ФОТО: depo.ua
Ранкове засідання Ради скасували. Коаліція на межі розвалу
Ранкове засідання Ради скасували. Коаліція на межі розвалу

Про це заявила віце-спікер Оксана Сироїд, передає depo.ua.

«У зв'язку з тим, що триває рада коаліції, ранкового засідання не буде. Вечірнє засідання розпочнеться о 16:00», - сказала вона.

Зауважимо, що 14 народних депутатів із «Самопомочі» прийняли рішення голосувати проти законів, 13 - за, «Радикальна партія» та «Батьківщина» у повному складі відмовилися голосувати.

У зв'язку з цим, за інформацією depo.ua, і прийнято рішення перенести початок засідання Ради.

Як повідомляв depo.ua, народні депутати від фракцій «Батьківщина» і «Радикальної партії» відмовляються голосувати за закон «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей», у зв'язку з чим початок пленарного засідання перенесли на 12.00.

Нагадаємо, напередодні президент України Петро Порошенко вніс до Верховної Ради пакет документів. Серед них - законопроект про зміну ст. 10 закону, що стосується ситуації на Донбасі, про особливий статус, а також проекти постанов парламенту, одна з яких схвалює звернення до Радбезу ООН і Ради ЄС про розгортання на території України міжнародної миротворчої операції, а інша визначає територію Донбасу з особливим статусом.

Бойовики терористичної «ДНР» пригрозили Україні новою ескалацією конфлікту через те, що поправки до закону про особливий статус Донбасу не були узгоджені з «республіками» і нібито порушують Мінські угоди.

Зауважимо, що цей законопроект саме і є одним із пунктів Мінських угод.