Ранкове засідання Ради скасували. Коаліція на межі розвалу

Ранкового пленарного засідання парламенту не буде
Ранкове засідання Ради скасували. Коаліція на межі розвалу
Ранкове засідання Ради скасували. Коаліція на межі розвалу

Про це заявила віце-спікер Оксана Сироїд, передає depo.ua.

«У зв'язку з тим, що триває рада коаліції, ранкового засідання не буде. Вечірнє засідання розпочнеться о 16:00», - сказала вона.

Зауважимо, що 14 народних депутатів із «Самопомочі» прийняли рішення голосувати проти законів, 13 - за, «Радикальна партія» та «Батьківщина» у повному складі відмовилися голосувати.

У зв'язку з цим, за інформацією depo.ua, і прийнято рішення перенести початок засідання Ради.

Як повідомляв depo.ua, народні депутати від фракцій «Батьківщина» і «Радикальної партії» відмовляються голосувати за закон «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей», у зв'язку з чим початок пленарного засідання перенесли на 12.00.

Нагадаємо, напередодні президент України Петро Порошенко вніс до Верховної Ради пакет документів. Серед них - законопроект про зміну ст. 10 закону, що стосується ситуації на Донбасі, про особливий статус, а також проекти постанов парламенту, одна з яких схвалює звернення до Радбезу ООН і Ради ЄС про розгортання на території України міжнародної миротворчої операції, а інша визначає територію Донбасу з особливим статусом.

Бойовики терористичної «ДНР» пригрозили Україні новою ескалацією конфлікту через те, що поправки до закону про особливий статус Донбасу не були узгоджені з «республіками» і нібито порушують Мінські угоди.

Зауважимо, що цей законопроект саме і є одним із пунктів Мінських угод.