Урядовці поскаржились голові НАЗК на проблеми з е-декларуванням

Міністри відзначили численні проблеми, що виникають під час заповнення електронних декларацій, що потребують негайного вирішення

Про це міністри розповіли сьогодні на засіданні уряду, передає Depo.ua.

Зокрема, міністр молоді та спорту Ігор Жданов заявив, що не може коректно зберегти чернетку декларації. "Іноді доводиться працювати з чернеткою на комп’ютері в офісі, хочеш вдома над нею попрацювати, а чернетка не зберігається, на іншому пристрої її просто не видно. Окрім цього, хотілося б перевіряти свої чернетки у паперовому вигляді, роздрукувавши їх", - сказав він.

На таку саму проблему поскаржився й міністр інформполітики Юрій Стець. Віце-прем’єр Павло Розенко натомість вважає, що кількість звернень держслужбовців до НАЗК щодо електронного декларування у найближчі два тижні значно ускладнить роботу агентства.

"Буде вал звернень, а до судів потім не хотілось би доводити. Ми не можемо ігнорувати думку НАБУ та експертів, що форма електронної декларації не відповідає закону, і її треба терміново доопрацювати. Я, наприклад, не можу заповнити всі поля у декларації, а без цього вона просто не зберігається", - заявив Розенко.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада