ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Урядовці поскаржились голові НАЗК на проблеми з е-декларуванням

Міністри відзначили численні проблеми, що виникають під час заповнення електронних декларацій, що потребують негайного вирішення
Depo.Влада
11 жовтня 2016 11:50
ФОТО: depo.ua

Про це міністри розповіли сьогодні на засіданні уряду, передає Depo.ua.

Зокрема, міністр молоді та спорту Ігор Жданов заявив, що не може коректно зберегти чернетку декларації. "Іноді доводиться працювати з чернеткою на комп’ютері в офісі, хочеш вдома над нею попрацювати, а чернетка не зберігається, на іншому пристрої її просто не видно. Окрім цього, хотілося б перевіряти свої чернетки у паперовому вигляді, роздрукувавши їх", - сказав він.

На таку саму проблему поскаржився й міністр інформполітики Юрій Стець. Віце-прем’єр Павло Розенко натомість вважає, що кількість звернень держслужбовців до НАЗК щодо електронного декларування у найближчі два тижні значно ускладнить роботу агентства.

"Буде вал звернень, а до судів потім не хотілось би доводити. Ми не можемо ігнорувати думку НАБУ та експертів, що форма електронної декларації не відповідає закону, і її треба терміново доопрацювати. Я, наприклад, не можу заповнити всі поля у декларації, а без цього вона просто не зберігається", - заявив Розенко.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада