Уряд Яценюка від відставки врятував "Опоблок", - "Наш край"

"Опоблок" врятував уряд, бо працює на Народний фронт, - "Наш край"
Depo.Влада
17 лютого 2016 12:27
ФОТО: depo.ua

"Наш край" закликав фракції ВР відкликати своїх міністрів

Фракція "Опозиційного блоку" у парламенті почала працювати з політичною силою Народний фронт Арсенія Яценюка та врятувала прем’єра від відставки. Про це йдеться у заяві партії "Наш край".

Вчорашні події у Верховній Раді у "Нашому краї" назвали порятунком уряду Яценюка за допомогою створення нової неофіційної коаліції з Опоблоком.

"Ігнорування парламентською фракцією "Опоблоку" відставки Уряду свідчить про те, що у Верховній раді створена нова коаліція олігархів з так званої опозиції та Народного фронту. Палка критика Арсенія Яценюка та заклики до Кабміну піти у відставку не завадили "Опоблоку" проігнорувати голосування за відповідну постанову. Порятунок уряду популістів олігархами "Опоблоку" та Народним фронтом ще раз доводить їх домовленість про співпрацю. Віднині ці політичні сили грабуватимуть країну разом", - йдеться у заяві партії.

"Наш край" закликав інші фракції коаліції відкликати власних міністрів та переобрати Уряд.

Як відомо Верховна Рада, 16 лютого не відправила уряд Арсенія Яценюка у відставку. "За" висловлення недовіри Кабінету міністрів проголосували 194 депутатів при необхідних 226. Перед голосуванням "Опозиційний блок" залишив сесійну залу ВР. Раніше парламент визнав діяльність уряду за рік незадовільною.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада