Уряд розгляне проект п'ятирічних податкових канікул для нового малого бізнесу

Головна ідея майбутніх змін – спрощення життя для підприємців
Depo.Влада
3 жовтня 2016 22:25
ФОТО: depo.ua

Кабмін на черговому засіданні у середу розгляне проект Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України", повідомляє Depo.ua із посиланням на прес-службу уряду.

Спільний антикорупційний законопроект податкових змін має на меті спростити життя для бізнесу та усунути ті перепони, які заважають підприємцям нормально працювати та розвиватися. Зокрема, законопроект передбачає спрощення адміністрування податків, що дозволить скоротити витрати коштів та часу для бізнесу. Ще одна ціль – зменшити можливості маніпуляцій з боку ДФС та, відповідно, тиск на бізнес, створити рівні та зрозумілі "правила гри" для бізнесу і забезпечити умови для його розвитку.

Ключові податкові зміни включають також введення податкових канікул на п’ять років для новоствореного малого бізнесу, запровадження прозорого відшкодування ПДВ через єдиний реєстр та передача баз даних від Державної фіскальної служби до Мінфіну.

Зміни до податкового законодавства мають змінити ситуацію щодо ведення бізнесу в країні на краще, наголосив Володимир Гройсман, відкриваючи зустріч щодо обговорення проекту змін.

"Багато говоримо про ставки податків, але, я думаю, дуже важливо створити систему, яка би давала можливість бізнесу легко розвиватися, і ця легкість ведення бізнесу є ключовим завданням для нас з вами – напрацювати такі зміни до податкового законодавства, які дадуть можливість нам ситуацію змінити", - заявив прем'єр-міністр.

Нагадаємо, що Гройсман усіх переграв з МВФ (хоч незадоволені все одно знайдуться).

Більше новин політики читайте на Depo.Влада