Уряд підготував відповідь щодо обмеження транзиту українських товарів на Росії

Українська сторона розробила план відповідних заходів після заборони Росією транзиту українських вантажів через свою територію
Depo.Влада
10 липня 2016 16:37
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.ua з посиланням на Інтерфакс-Україна, про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

"Із цієї ситуації ми розробили одразу план заходів з нашого боку. Ми не хочемо порушувати законодавство, зокрема щодо наших зобов'язань із СОТ, і ці пропозиції зараз у прем'єр-міністра, вони також будуть представлені найближчим часом для ухвалення остаточного рішення", - повідомив Омелян.

"Ми вважаємо, що, безумовно, асиметричні дії мають бути. Певна асиметрія буде дотримана, ми б не хотіли застосовувати дзеркальну відповідь станом на сьогодні, але подивимося, яким буде остаточне рішення", - додав глава Мінінфраструктури.

Як відомо, 4 липня Російська Федерація запровадила додаткові обмеження щодо транзиту українських товарів через свою територію.

6 липня прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що уряд звернувся до Ради нацбезпеки й оборони щодо блокування Росією транзиту українських товарів територією Росії та вироблення заходів у відповідь на торгівельну агресію РФ. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада