Уряд передав свій звіт до Ради, - Бурбак

Кабінет міністрів України сьогодні, 1 лютого 2016 року, передав до Верховної Ради звіт про свою роботу
Depo.Влада
1 лютого 2016 11:50
ФОТО: depo.ua

Про це під час засідання погоджувальної ради парламенту заявив лідер фракції "Народний фронт" Максим Бурбак, передає depo.ua.

"Сьогодні уряд передав звіт до Верховної Ради згідно регламенту, і депутати зможуть з ним ознайомитися... Пропонуємо запросити кожного міністра для звіту чи в комітетах, чи в парламентській залі, давайте визначатися...", - зазначив Бурбак.

Парламентар закликав після звіту уряду підписати додаток до коаліційної угоди.

"Підкреслюю, що після звіту ми повинні підписати додаток до угоди, який повинен стати документом, в якому буде чітко прописано послідовність кроків та графік виконання коаліційної угоди і це буде обов'язковим для виконання фракціями, депутатами", - зазначив він.

Лідер фракції також закликав фракції обговорити кадрові призначення в Кабміні.

"Ми пропонуємо фракціям обговорити кадрові призначення: подати прем'єру по три кандидатури на кожну посаду, щоб було призначено кращого. І пропонуємо фракціям визначитися з доповненням до коаліційної угоди на цей рік. Чим раніш напишемо, тим більше зробимо", - підсумував Бурбак.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що звіт Кабінету міністрів України у Верховній Раді про рік своєї діяльності може відбутися у період з 16 по 19 лютого 2016 року.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада