Уряд передав свій звіт до Ради, - Бурбак

Кабінет міністрів України сьогодні, 1 лютого 2016 року, передав до Верховної Ради звіт про свою роботу

Про це під час засідання погоджувальної ради парламенту заявив лідер фракції "Народний фронт" Максим Бурбак, передає depo.ua.

"Сьогодні уряд передав звіт до Верховної Ради згідно регламенту, і депутати зможуть з ним ознайомитися... Пропонуємо запросити кожного міністра для звіту чи в комітетах, чи в парламентській залі, давайте визначатися...", - зазначив Бурбак.

Парламентар закликав після звіту уряду підписати додаток до коаліційної угоди.

"Підкреслюю, що після звіту ми повинні підписати додаток до угоди, який повинен стати документом, в якому буде чітко прописано послідовність кроків та графік виконання коаліційної угоди і це буде обов'язковим для виконання фракціями, депутатами", - зазначив він.

Лідер фракції також закликав фракції обговорити кадрові призначення в Кабміні.

"Ми пропонуємо фракціям обговорити кадрові призначення: подати прем'єру по три кандидатури на кожну посаду, щоб було призначено кращого. І пропонуємо фракціям визначитися з доповненням до коаліційної угоди на цей рік. Чим раніш напишемо, тим більше зробимо", - підсумував Бурбак.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що звіт Кабінету міністрів України у Верховній Раді про рік своєї діяльності може відбутися у період з 16 по 19 лютого 2016 року.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада