Уряд обирає держсекретарів із "жирними" зарплатами

Уряд оголосив перші конкурси на посади державних секретарів низки міністерств, зарплата посадовців перевищуватиме міністерську
Depo.Влада
12 жовтня 2016 14:05
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Нацагенстсво з питань державної служби, передає Depo.ua

Зокрема, конкурс оголошений на вакантні посади держсекретарів міністерств аграрної політики та продовольства, внутрішніх справ, екології та природних ресурсів, економічного розвитку і торгівлі, енергетики та вугільної промисловості, інфраструктури, інформаційної політики, культури.

За рішенням уряду, посадовий оклад держсекретарів становитиме 12 061 грн. Передбачені також надбавки.

"Заробітна плата державного секретаря міністерства має бути на рівні 35-37 тисяч гривень на місяць", - йдеться в повідомленні.

Для порівняння,зарплата президента Петра Порошенка у серпні становила 28 тис. грн.

Нагадаємо, 10 грудня 2015 року Верховна Рада ухвалила законопроект, який передбачає введення інституту державних секретарів у міністерствах, що організовують роботу апарату міністерств.

Держсекретарів призначає Кабінет міністрів за поданням відповідних міністрів на підставі конкурсного відбору строком на 5 років із правом перепризначення. Також секретар призначає на посаду та звільняє керівників підприємств і організацій, які належать до сфери управління міністерства.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада