Уряд Нідерландів підтримав безвіз для України

Кабінет міністрів Нідерландів ухвалив рішення про підтримку надання Україні безвізового режиму з Євросоюзом
Depo.Влада
31 травня 2016 14:49
ФОТО: depo.ua

Відповідна постанова ухвалена минулої п’ятниці і базується на висновках робочої групи з оцінки пропозиції Єврокомісії, передає depo.ua з посиланням на "Європейську правду". 

"З досягнутого прогресу щодо цільових показників, представлених на розсуд комісії, можна зробити висновок, що Україна все умови Плану дій візової лібералізації. Уряд також виступає на користь цієї пропозиції", - йдеться у документі.

В той же час уряд Нідерландів вважає необхідним, щоб Єврокомісія продовжувала стежити за досягнутими контрольними показники.

"Уряд вважає важливим, щоб після прийняття рішення про скасування візового режиму країни, які звільняються від візових вимог, продовжували виконувати суворі правила, які були визначені при підготовку до лібералізації візового режиму", - зазначається у документі.

Нагадаємо, що Єврокомісія 20 квітня оголосила про подання законодавчої пропозиції щодо візової лібералізації для України.

За процедурами Євросоюзу, після цього пропозиція Єврокомісії має пройти тривалу процедуру узгодження – і між країнами-членами Євросоюзу, і на рівні Європарламенту.

Деякі країни-члени ЄС хочуть синхронізувати рішення український безвізовий з іншими, масштабнішими рішеннями – зокрема, про загальний механізм призупинення безвізу.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада