Уряд назвав напад Барни на Яценюка варварством (ДОКУМЕНТ)

Кабінет міністрів вважає, що інцидент із нападом на прем'єра Арсенія Яценюка у ВР - це "варварство проти держави та удар по міжнародній репутації"
Depo.Влада
11 грудня 2015 18:02
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "Урядовий портал".

"Ми вважаємо, що те, що сталося у Верховній Раді, безумовно, грає на руку Кремлю та стає знаряддям в інформаційній війні російських окупантів і пропагандистів проти нашої країни", - наголошують члени уряду.

Уряд назвав напад Барни на Яценюка варварством (ДОКУМЕНТ) - фото 1

Водночас у документі зазначається, що "інцидент, який стався, є не лише зухвальством однієї особи, а прямим наслідком антиурядової кампанії, яку спостерігаємо вже впродовж тривалого часу".

"У зв’язку з цим ми закликаємо парламентську коаліцію до усвідомлення національної відповідальності, а також до недопущення дій, які здатні зруйнувати крихку політичну стабільність в країні" - наголошується в заяві.

Міністри також висловили підтримку прем'єр-міністру.

Нагадаємо, що сьогодні після звіту Арсенія Яценюка за рік роботи уряду Олег Барна вдарив його букетом з чорною стрічкою, чим спровокував бійку. Лідер БПП Юрій Луценко уже вибачився перед прем’єром.

Барну виключили з фракції. Ініціатором цього виступив глава фракції БПП Юрій Луценко.

Також Президент України Петро Порошенко заявив, що підтримує рішення фракції БПП про виключення народного депутата Олега Барни після інциденту з прем’єром Арсенієм Яценюком.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада