"Укрпошті" заборонять приймати листи з Криму, надіслані через Росію

Українське державне підприємство "Укрпошта" зобов'яжуть не брати поштові відправлення з анексованого Криму, відправлені через сусідню Росію

Про це розповів заступник постійного представника президента України в АРК Ізет Гданов, передає Depo.ua з посиланням на "Крим.Реалії".

"Окупанти знайшли спосіб, відправляючи пошту на Москву, робити маркування, як міжнародний зв'язок, і потім робити розсилку по всіх країнах, в тому числі на материкову Україну. Ми бюрократичним шляхом почали цю ситуацію піднімати, і на нараді 18 вересня ухвалили рішення про необхідність ухвалення окремих нормативно-правових актів, які дадуть можливість "Укрпошті" відокремлювати всі відправлення з Росії, де є маркування "Пошта Криму", – сказав Гданов.

Він висловив сподівання на те, що необхідні нормативні зміни будуть внесені найближчим часом.

Довідка: Підприємство "Пошта Криму" було створено 21 квітня 2014 року після російської анексії півострова. "Укрпошта" перестала доставляти кореспонденцію до Криму з квітня 2014 року.

У липні 2014 року підприємство "Укрпошта" звернулося до Всесвітнього поштового союзу з проханням поінформувати його членів про неможливість доставки поштових відправлень на територію анексованого Криму.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #Росія