УКРОП поскаржився на "репресії" у ПАРЄ

У Парламентській Асамблеї Ради Європи представники партії "УКРОП" заявили про політичні переслідування в Україні та висловили сподівання, що це питання буде обговорене на найвищому рівні
Depo.Влада
27 січня 2016 17:31
ФОТО: depo.ua

Так, народні депутати Віталій Купрій та Віктор Вовк провели на полях зимової сесії ПАРЄ презентацію на тему "Нереформована Генеральна прокуратура і політичні репресії в Україні", передає depo.ua з посиланням на УНІАН.

"Дивно, що сьогодні, після двох років Революції Гідності, ми знову говоримо про нереформовані міліцію, Генеральну прокуратуру та політичні переслідування. Ми повинні повідомити вам про деякий негативний політичний розвиток, який ми спостерігаємо в Україні за останні півроку", – сказав Вовк.

Він додав, що "на жаль, Україна знову стає свідком порушення прав людини та верховенства права, намірів зруйнувати парламентаризм".

Водночас Купрій висловив переконання, що Україні потрібні швидкі реформи, зокрема і в правоохоронній сфері.

Він додав, що Генеральна прокуратура "просто залишилася таким самим радянського стилю органом репресій для переслідування людей, які не погоджуються з тим, що каже влада".

Купрій також продемонстрував відео про справу лідера партії "УКРОП" Геннадія Корбана.

"Зустріч з президентом ПАРЄ (новообраним президентом Педро Аграмунтом, - ред.) буде саме цьому присвячена - наблизити Україну шляхом реформ до європейської спільноти і захистити від агресора. І одним з головних напрямків я вважаю реформування правосуддя", - сказав він.

За словами Купрія, представники ПАРЄ мають намір надіслати листа "із занепокоєнням та говорити про справу Корбана на зустрічах.

"Нільс Мужнієкс (комісар Ради Європи з прав людини, - ред.) мені сказав, що планує візит на Донбас, і він мені пообіцяв підняти це питання на найвищому рівні", - повідомив Купрій.

Нагадаємо, що Дніпровський суд відправив екс-голову УКРОПу Геннадія Корбана під арешт на 60 діб. 31 жовтня СБУ і ГПУ почали спецоперацію з розслідування діяльності Геннадія Корбана. Його підозрюють в організації злочинної групи, яка викрадала людей. Також Корбана підозрюють у розкраданні 40 млн грн, зібраних для волонтерів АТО і багатьох інших корупційних злочинах на мійльони гривень

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада