Укроборонпром "злив" авіабудівників у корпорацію

Держконцерн "Укроборонпром" у своїй структурі створив літакобудівний кластер – Українську авіабудівну корпорацію (УАК)
Depo.Влада
10 червня 2016 10:22
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу концерну.

"Концерн консолідує усі авіабудівні потужності країни, фундаментом яких стане ДП "Антонов". Українська авіабудівна корпорація є першим прикладом реформування оборонної промисловості країни", - йдеться у тексті.

Окрім "Антонова", до складу корпорації увійшли ПАТ "Укрндіат", ДП "Новатор", ДП "Харківський машинобудівний завод "ФЕД", ДП "Харківське агрегатне конструкторське бюро" і ПАТ "Завод "Маяк".

У повідомленні зазначили, що у подальшому заплановано суттєве розширення корпорації.

"Укроборонпром" впроваджує успішний управлінський досвід міжнародних авіабудівних компаній – Boeing, Airbus – вони працюють саме за такою структурою», – наголосили в тексті.

В Укроборонпромі очікують, що кластер дозволить зробити українську авіаційну галузь єдиним потужним механізмом із чіткою координацією розвитку, глибше інтегруватися у світовий ринок та впроваджувати міжнародні стандарти.

"Його підприємства співпрацюватимуть із партнерами з приватного сектору, заводами, які не входять до складу Держконцерну. Це прискорить процес імпортозаміщення, дасть новий поштовх науково-технічному розвитку й економіці держави у цілому. Головна перевага кластеру в тому, що об’єднуючись, підприємства мають загальне планування серійного виробництва, єдиний центр закупівель матеріалів та комплектуючих, об’єднаний маркетинг продукції та забезпечення продажів", - додали у тексті.

Нагадаємо, секретар РНБО Олександр Турчинов сказав, що після тактичних безпілотних комплексів Україна має запустити виробництво бойових безпілотників.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада