Українцям відкриють сайт для обговорення законопроектів

Наступного тижня повністю відкриють для громадськості парламентський Портал громадського обговорення законопроектів
Depo.Влада
7 листопада 2016 11:16
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє інформаційне управління апарату Верховної Ради України, передає Depo.ua.

"Портал громадського обговорення законопроектів створений на виконання базових рекомендацій місії Європарламенту та підтриманий Програмою USAID Рада. Наша основна мета – забезпечення реальної та ефективної комунікації", - зазначив керівник Управління комп'ютеризованих систем ВР Олексій Сидоренко.

Так, веб-ресурс покликаний дати можливість громадянам заздалегідь  ознайомитися з законопроектами, що мають  бути внесені  на обговорення парламенту, перебувають на розгляді профільних комітетів та взяти участь у їх обговоренні.

Портал розроблений  у відповідь на рекомендації Європейського парламенту щодо внутрішнього реформування Ради з метою поліпшення її інституційної спроможності та ширшого залучення громадськості до законодавчого процесу.

Перший заступник керівника апарату парламенту Петро Боднар вважає, що у наступному році темпи реформування парламенту залишаться дуже високими.

Нагадаємо, що у вересні  голова Верховної Ради Андрій Парубій заявив, що віднині народні депутати будуть користуватися системою "Електронна погоджувальна рада", де зможуть побачити ступінь проходження процедур кожним законопроектом. 

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада