Українці не можуть їздити до Білорусі з ID-картками

Українці не можуть в'їжджати до Білорусі з новими паспортами у вигляді ID-картки
Depo.Влада
5 березня 2016 16:23
ФОТО: depo.ua
Українці не можуть їздити до Білорусі з ID-картками
Українці не можуть їздити до Білорусі з ID-картками

Про це повідомляє Державний прикордонний комітет Білорусі, передає depo.ua.

"Українські громадяни помилково розраховують в'їхати на територію Республіки Білорусь за цими новими електронними документами", - заявляє Держприкордонкомітет Білорусі.

"За чинною двосторонньою угодою між Республікою Білорусь та Україною від 2009 року про безвізові поїздки громадян, новий український паспорт у вигляді ID-картки не передбачено як документ для пропуску через державний кордон Республіки Білорусь", - пояснюють там.

"Крім того, українська сторона досі не ініціювала між МЗСами процедури про визнання даних ID-карток як дійсного документа для перетину кордону в рамках безвізових поїздок", - заявили в білоруському відомстві.

У зв'язку з цим "до врегулювання даних питань білоруська сторона може пропускати через кордон громадян України лише за дійсними документами: закордонними паспортами (для власників ID-карток) і внутрішніми паспортами старого зразка (у паперовому вигляді)".

Нагадаємо, що з 1 січня 2016 року в Україні почали видавати внутрішні паспорти нового зразка у вигляді пластикової ID-картки.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада