Українську бібліотеку переформують у філію Московського будинку цінностей

Бібліотеку української літератури в Москві, з якої вилучили "екстремістські" матеріали, переформують у філію Московського будинку цінностей
Depo.Влада
30 жовтня 2015 15:14
ФОТО: depo.ua

Про це заявив прес-секретар Департаменту національної політики Москви Володимир Яковлєв, пише depo.ua з посиланням на Slon.

"Це буде підвідомча установа, філія Будинку національностей. Рішення було прийнято давно, зі скандалом це не пов'язано, тут особливо нічого говорити. Ви знаєте ще якісь національні бібліотеки в Москві? Ось, це єдина така бібліотека, тому й вирішено було передати її в Будинок національностей. І не потрібно шукати підґрунтя", – заявив він.

Нагадаємо, 28 жовтня в будівлі "Бібліотеки української літератури" в Москві проходив обшук.  Також поліція затримала директора закладу Наталію ШарінуПроти неї порушено справу про розпалювання національної ненависті.

Співробітники бібліотеки української літератури у Москві заявили, що видання Дмитра Корчинського вилучено ще у 2010 році і не поверталося до читальні, і що слідчі підкинули їх у бібліотеку.

Про наявність в бібліотеці української літератури, визнаної екстремістською, слідчому комітету повідомив муніципальний депутат Дмитро Захаров від партії "Справедлива Росія"

Більше міжнародних новин читайте на Depo.Світ