Українському консулу знову дозволили відвідати Гриба

Український консул отримав дозвіл на відвідування 23 жовтня українця Павла Гриба, якого утримують у СІЗО на Росії

Depo.Влада
18 жовтня 2017 17:29
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляють у МЗС, передає Depo.ua із посиланням на "Радіо Свобода".

"Я маю повідомити, що, за попередньою інформацією, Генеральне консульство України в Ростові-на-Дону отримало дозвіл на відвідування Павла Гриба 23 жовтня", – сказав представник департаменту консульської служби МЗС України Василь Кирилич 18 жовтня в Києві.

Він нагадав, що раніше український консул відвідав Гриба 18 вересня.

Нагадаємо, що сьогодні Жовтневий суд Краснодара продовжив термін утримання в слідчому ізоляторі українця Павла Гриба до 4 січня.

Довідка: 28 серпня стало відомо про зникнення у Білорусі 19-річного українця Павла Гриба.

Його батько Ігор Гриб повідомив, що син виїхав до Гомеля на зустріч з дівчиною, з якою познайомився та спілкувався у соцмережах. Він припустив, що ФСБ "виманило Павла до Гомеля під виглядом зустрічі з дівчиною та провело затримання".

Пізніше стало відомо, що Павла Гриба доправили у Краснодар, у місцеве ФСБ.

7 вересня Міністерство внутрішніх справ Росії підтвердило, що зниклий українець перебуває в слідчому ізоляторі в Краснодарі за звинуваченням у тероризмі.

11 вересня адвокату Андрію Сабініну вдалося зустрітися з утримуваним у краснодарському СІЗО 19-річним українцем Павлом Грибом. За його словами, хлопець сидить без ліків. Сабінін повідомив, що рішення про арешт хлопця було заочним.

Європейський суд з прав людини прийняв до розгляду справу про викрадення російськими спецслужбами 19-річного українця Павла Гриба в Білорусі. ЄСПЛ просить уряд Росії до 25 вересня надати медичну документацію про стан здоров'я Гриба і вказати, які ліки йому прописані, і які він отримує.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада