Український журналіст довів до істерики французького депутата-кримнашиста

Кореспондент УНІАН на Росії Роман Цимбалюк поставив депутату Національних зборів Франції Тьєррі Маріані на прес-конференції за підсумками візиту французької делегації в окупований Крим два питання
Depo.Влада
2 серпня 2016 05:58
ФОТО: depo.ua
Український журналіст довів до істерики французького депутата-кримнашиста
Український журналіст довів до істерики французького депутата-кримнашиста

Перше - чи повинні депутати Держдуми отримувати французьку візу в разі анексії Росією острова Корсика після проведення там референдуму про відділення від Франції без узгодження з офіційним Парижем? І друге питання: скільки йому заплатив російський уряд за поїздку в Крим, передає depo.ua.

Маріані відмовився відповідати на питання, нагрубіянивши у відповідь:

"Я ж вас не питаю, скільки вам платять за те, щоб ви задавали деб...ні питання. Я відповідати не збираюся, і можу лише висловити вам своє презирство". Далі французький парламентарій продовжив розповідати про "демократичний вибір кримчан" та цитувати інші штампи російської пропаганди.

"Чомусь це банальна цікавість довела мсьє Маріані до істерики. Французькому політику моє запитання здався, як він висловився, "гівняним" і "мерзенним". Потім - це вперше в моїй практиці - цілий депутат національних зборів Франції офіційно висловив мені свою зневагу і ... поцікавився моєю зарплатою! Я про всяк випадок йому її не повідомив (а то раптом він співпрацює не тільки з російською владою, а й з українськими податківцями). Але про себе відзначив, що, очевидно, мсьє - а, краще сказати, товариша Маріані - таки добре приймали в Криму. Настільки добре, що всього за пару днів високий представник Французької Республіки звик виключно до питань, які можуть підкреслити велич інтерв'юера. Адже у французькій мові "question de merde" (в перекладі – "гівняне питання") звучить, скажімо так ... дещо зверхньо", - прокоментував ситуацію журналіст у своїй колонці на УНІАН.

Нагадаємо, 29 липня делегація французьких парламентаріїв прибула до окупованого Криму, де зустрілася з керівництвом Криму, зокрема з Сергієм Аксьоновим та головою "держради" Криму Володимиром Константиновим.

Міністерство закордонних справ України засудило поїздку групи французьких парламентаріїв до окупованого Криму та попередило, що проти французів будуть введені санкції

Більше новин політики читайте на Depo.Влада