Український ВПК вирішив "кувати мечі за натівським стандартом"

Підприємства "Укроборонпрому" почнуть перехід на стандарти НАТО у виробництві зброї. Для цього фахівці Концерну, спільно з Міноборони України та представниками НАТО, розробили "орожню карту реформування системи стандартизації в оборонній сфері на 2015-2018 рр"
Depo.Влада
8 квітня 2015 12:23
ФОТО: depo.ua

Відповідний документ став результатом семінару "Співпраця Україна-НАТО з питань політики стандартизацію" який розпочався 31 березня і проходив в рамках Трастового фонду Україна-НАТО з логістики та стандартизації із залученням експертів Альянсу, повідомляє depo.ua з посиланням на сайт "Укроборонпрому".

З боку НАТО у семінарі взяли участь Радник з питань реформування систем логістики та стандартизації полковник Мирослав Пелікан, а також представники Польщі та Чехії. Україну представили фахівці Збройних сил України, Міністерства оборони, центральних органів виконавчої влади та ДК "Укроборонпром".

Зокрема, в ході семінару представники Чехії та Польщі поділилися власним досвідом переходу від радянських до світових стандартів оборонної сфери.

Дорожня карта, сформована в результаті семінару, передбачає підготовку фахівців "Укроборонпрому", Міноборони та Генштабу ЗСУ по стандартизації - за підтримки Трастового фонду Україна-НАТО. Також у документі прописаний механізм надання допомоги у впровадженні сучасних механізмів управління життєвим циклом оборонної продукції та побудови системи оцінки відповідності продукції, яка діє в НАТО.

Мітки: НАТО, ВПК