Український скелетоніст здивував результатом на Кубку світу

Український скелетоніст Владислав Гераскевич показав кращий результат у своїй кар'єрі, фінішувавши 13-м на другому етапі Кубка світу в Парк Сіті

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на SportArena.

Українець слабо стартував і спочатку не проходив до двадцятки кращих, проте потужний фініш все ж дозволив Владиславу "застрибнути" на останній рядок: 20-е місце з перевагою в одну соту секунди над найближчим переслідувачем.

Навіть сам факт потрапляння в топ-20 став великою перемогою для українського скелетоніста, але на цьому Гераскевич не зупинився. Владислав поліпшив свій час першої спроби на півсекунди під час другого заїзду: українець чисто пройшов дистанцію, провівши потужний фінішний відрізок.

Такий виступ Гераскевича позначився на його боротьбі за Олімпійську ліцензію - після двох гонок українець піднявся на 29-е місце в світовому рейтингу, будучи одним з головних претендентів на потрапляння на Ігри. Що стосується загального заліку Кубка світу, то тут Владислав зробив ривок на 8 позицій - піднявся з 27-го на 19-е місце.

Переможцем етапу в Парк Сіті став кореєць Сунгбін Юн. Друге місце дісталося легендарному Мартінсу Дукурсу з Латвії, а третім фінішував німець Аксель Юнгк.