Український флот відігнав від кордону російські кораблі

Під час навчань "Сі Бриз – 2015" український флот і авіація змусили відійти від українського кордону два російські військові кораблі
Depo.Влада
9 вересня 2015 16:33
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням прес-службу Міноборони.

Так, сторожовий корабель Чорноморського флоту Росії "Ладний" і малий протичовновий корабель "Суздалець" підійшли у безпосередню близькість до територіальних вод України і в її виключну економічну зону.

"Обидві одиниці ЧФ Росії вже не перший день виявляють неприховану цікавість до заходів, які проводять учасники міжнародного навчання", - зазначили у міністерстві. 

Щоб не допустити перетину українського кордону в море вийшли чергові сили ВМС України, а в небо була піднята морська авіація для ідентифікації цілей. Крім того, підрозділи військ берегової оборони вели спостереження за непроханими гостями засобами розвідки.

З часом "Ладний" відійшов на південь від Одеси.

У Міноборони констатували, що за останні три місяці "Ладний" вже вдруге опинився поруч з територіальними водами України.

У відомстві стверджують, що присутність росіян не вплинула на хід навчань. 

Нагадаємо, з 31 серпня - 12 вересня в Одеській і Миколаївській областях, а також у північно-західній частині Чорного моря тривають українсько-американські військові навчання "Сі Бриз-2015".

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.