Українські прикордонники додатково перевірятимуть приїжджих з "країн терористичного ризику"

У Державній прикордонній службі України вжили додаткових заходів для підтримання безпеки на державному кордоні
Depo.Влада
23 березня 2016 17:38
ФОТО: depo.ua

Це пов’язано з учорашніми терористичними актами в Брюсселі, аби унеможливити подібні атаки на території України, повідомляє прес-служба Держприкордонслужби, передає depo.ua.

"В рамках зазначених заходів прикордонники ініціювали проведення зустрічей з представниками інших правоохоронних та контрольних органів для уточнення взаємодії у разі виникнення нестандартних ситуацій на державному кордоні. В пунктах пропуску через державний кордон передбачено застосування додаткової перевірки відносно іноземців, які прибувають з країн терористичного ризику. Крім того, для реагування на нестандартні ситуації, а також можливі прояви терористичних загроз сплановано тренування мобільних прикордонних підрозділів і посилено режимні заходи в підрозділах", - йдеться у повідомленні.

Крім того, уточнено порядок дій прикордонних підрозділів на всіх ділянках. Зокрема, збільшено кількість прикордонних нарядів, що здійснюють охорону ділянок як у пунктах пропуску, так і поза ними, активізовано залучення службових собак, навчених виявляти зброю та вибухівку, здійснюється постійний обмін інформацією із колегами із країн ЄС.

Як додали у ДПСУ, прикриття морської ділянки забезпечено силами корабельно-катерного складу та активним використанням технічних засобів охорони, активізовано повітряний моніторинг наявними літальними апаратами, в готовності перебувають резерви, які будуть використані за призначенням у разі необхідності.

Подібних заходів Держприкордонслужба уже вживала через теракти в Парижі та Стамбулі.

Нагадаємо, що сьогодні вранці пролунали два потужних вибухи біля стійки реєстрації в аеропорту Брюсселя. Невдовзі сталися принаймні 4 вибухи на різних станціях метро Брюсселя.  Зокрема, один з вибухів пролунав поблизу установ ЄС.

За офіційними даними, в усіх цих терактах загинула 34 людини.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада