Українські посольства треба негайно перевірити на стійкість до вербувань, – Лубківський

Українські дипломатичні структури потрібно негайно перевірити на уразливість до вербувань
Depo.Влада
22 червня 2016 11:37
ФОТО: depo.ua

Про це в ефірі телеканалу "112- Україна" розповів радник голови СБУ Маркіян Лубківський, передає depo.ua.

"Головне, що українська контррозвідка показує блискучі результати. Це патріотичні люди за духом і за фахом. Вони зуміли зупинити вербовку співробітника української дипломатичної служби. Однак виникає декілька питань щодо відбору кадрів у МЗС. Негайно треба провести перевірку по всіх посольств, а не лише в Посольстві України на Росії, дипломатів у зв’язку з таким серйозним дзвіночком. Російські спецслужби будуть намагатися вербувати співробітників дипломатичного корпусу, технічний персонал. Якщо українські дипломати перевозять контрабанду, якщо є можливості для вербування – то очевидно щось не так в українській дипломатії", – зазначив Лубківський.

Він додав, що треба терміново провести нараду між МЗС і правоохоронними органами, щоб виробити механізм захисту українських дипломатів на Росії.

Нагадаємо, що співробітники Служби безпеки України забезпечили повернення до нашої держави одного з працівників шифрувального підрозділу українського посольства у Москві, якого намагалася завербувати ФСБ.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада