Українські нардепи стали головними парламентськими забіяками світу

На міжнародному сайті, що показує бійки в парламентах, Україна – на першому місці
Depo.Влада
8 липня 2016 16:44
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив голова Верховної Ради Андрій Парубій під час робочої зустрічі "Діалоги з питань парламентської етики", повідомляє depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Політичні скандали, зокрема пов'язані з етичними нормами, можуть зашкодити суспільному сприйняттю політичних інститутів. Політичні скандали для України не є дивиною. На міжнародному сайті, який показує бійки в парламентах, Україна перебуває на першому місці", – сказав він.

За даними Парубія, на сьогодні в українському парламенті понад 300 депутатів публічно говорять про свою європейську спрямованість.

"І мені видається, що це дає нам вагомі підстави говорити про зовсім іншу систему культури в українському парламенті", – зазначив спікер.

Парубій зауважив, що доречно було б розробити Кодекс парламентської етики, де б йшлося не тільки про культуру поведінки, а й про конфлікт інтересів, і про прозорість депутатських пільг та виплат, декларування статків.

"Не секрет, що сьогодні Верховна Рада має низький рівень довіри серед українських громадян, і ми маємо працювати над покращенням довіри до парламенту, над зміною політичної культури", – резюмував Парубій.

Нагадаємо, що група нардепів група уже запропонувала Парубію взяти на себе контроль за порядком у сесійній залі через постійні штовханини і бійки

Більше новин політики читайте на Depo.Влада