Українське посольство погоріло на контрабанді цигарок (ФОТО)

Представник українського посольства в одній з країни намагався вивезти з України майже 60 тис. пачок цигарок
Depo.Влада
23 травня 2016 11:00
ФОТО: depo.ua
Українське посольство погоріло на контрабанді цигарок (ФОТО)
Українське посольство погоріло на контрабанді цигарок (ФОТО)

Контрабандний товар переправлявся як дипломатичний вантаж, передає depo.ua з посиланням на управління ДФС у Закарпатській області.

Злочин стався 21 травня, коли на пункт пропуску в "зелений коридор", заїхав легковий автомобіль марки "VW TRANSPORTER" під керуванням громадянина України.

"До митного контролю громадянин надав дипломатичний паспорт, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, лист одного з посольств України, що в автомобілі перевозиться дипломатичний вантаж, який відповідно до конвенції не підлягає контролю" - розповіли у ДФС Закарпатської області.

Українське посольство погоріло на контрабанді цигарок (ФОТО) - фото 1

На спробу працівників СБУ оглянути вантаж водій транспортного засобу заявив, що там знаходиться дипломатичний вантаж і без дозволу та присутності представника МЗС він відмовляється надавати доступ.

Але автомобіль все ж оглянули і в салоні та конструктивних порожнинах правої та лівої стінок кузова автомобіля знайшли і вилучили 56 890 пачок цигарок вітчизняного виробництва з акцизними марками України, а саме: 25 090 пачок "LD RED", 24 610 пачок "LD BLUE", 490 пачок "LD BLUE LIMITED", 6 700 пачок "PALL MALL LOW SMOKE SMEL".

Нагадаємо, що

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада