В Україні відкрили справу на організаторів "виборів Путіна" в Криму

Прокуратура Автономної Республіки Крим відкрила кримінальне провадження за фактом організації незаконних виборів президента Росії на території півострова

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на Комітет виборців України.

Провадження відкрите за ч.1 ст.111 (державна зрада), ч.1 ст.110 (Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України), с.1 ст.158 (Надання неправдивих відомостей до органу ведення Державного реєстру виборців або фальсифікація виборчих документів) Кримінального Кодексу України.

Нагадаємо, що до прокуратури звертався голова КВУ Олексій Кошель, який побачив в діях осіб, що сприяють організації виборчого процесу на території АР Крим та місті Севастополі, ознаки державної зради. Зокрема, йшлося про членів так званих виборчих комісій, що забезпечують організацію та проведення виборів президента Росії 18 березня 2018 року. На тимчасово окупованій території АР Крим незаконно сформовано 27 територіальних виборчих комісій, 1164 дільничних виборчих комісій, в місті Севастополь 4 територіальні виборчі комісії та 181 дільничних виборчих комісій. Загалом до виборів залучено понад 10 тисяч членів так званих виборчих комісій.

Додамо, що Росія має намір провести президентські вибори в окупованому Криму 18 березня.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна