Українська прокуратура відкрила справу проти судді, що заборонила Меджліс

Прокуратура Автономної Республіки Крим відкрила кримінальне провадження проти судді, яка винесла рішення про заборону діяльності Меджлісу
Depo.Влада
27 квітня 2016 13:41
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу Генеральної прокуратури.

Рішення про заборону оголосила суддя Наталія Терентьєва.

"Усвідомлюючи складність суспільно-політичної ситуації, Наталія Терентьєва, всупереч чинному законодавству України, погодилася на призначення себе суддею незаконно утвореного Верховного суду Криму, присвоїла владні повноваження і 26.04.2016, будучи головуючою на колегії суддів зазначеного суду, разом з іншими суддями, постановила рішення про задоволення позовної заяви так званого прокурора республіки Крим Наталії Поклонської і визнала Меджліс кримськотатарського народу екстремістською організацією і заборонив його діяльність", - йдеться в повідомленні.

Отже, прокуратурою зареєстровані кримінальні провадження за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 161 КК України (порушення рівноправності громадян залежно від расової, національної належності або релігійних переконань) і ч. 1 ст. 353 КК України (самовільне присвоєння владних повноважень або звання службової особи).

Матеріали кримінальних проваджень направлені в Генеральну прокуратуру для визначення підслідності.

Нагадаємо, що 26 квітня так званий верховний суд Криму визнав діяльність Меджлісу кримськотатарського народу екстремістською і заборонив його. Одразу Меджліс перейшов на надзвичайний режим діяльності.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада