Українська делегація вчинила демарш через головування Росії в ОЧЕС

Делегація України вчинила дипломатичний демарш у зв'язку з початком російського головування в Організації Чорноморського економічного співробітництва
Depo.Влада
22 січня 2016 13:11
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив генеральний консул України в Стамбулі Василь Бондар у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Серед іншого наголошено, що шляхом окупації Криму Росія порушила як міжнародне право, територіальну цілісність України, так і засадничий принцип ОЧЕС щодо перетворення Чорноморського регіону в регіон миру, стабільності та процвітання", - написав він.

Дипломатичний демарш України в ОЧЕСДелегація України вчинила дипломатичний демарш у зв'язку з початком російського голо...

Опубліковано Vasyl Bodnar 22 січня 2016 р.

За словами Бондара, позицію України підтримали низка держав-членів ОЧЕС.

"Агресивна політика Росії стоїть на заваді розвитку економічного співробітництва в різних галузях багатосторонньої взаємодії", - додав він.

Довідка: Демарш — дипломатичні заходи держави, скеровані на те, щоб застерігати від певних дій представників іншої держави, або спонукати їх зайняти певну позицію, надати підтримку тощо. Демарш може містити прохання, застереження, протест тощо і бути виражений в письмовій або усній формі.

У побутовому вжитку — випад; несподіваний, різкий вчинок. Прикладом політичного демаршу може служити бойкот Олімпійських ігор, що проводився в різний час багатьма країнами.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада