Українська армія зосередиться на обороні морського узбережжя, – Муженко

Збройні сили України зосередяться на тому, щоб адекватно відреагувати на загрози Україні, в першу чергу - відбиття агресії на південно-східному напрямку, зокрема з моря
Depo.Влада
3 листопада 2015 15:40
ФОТО: depo.ua

Про це в інтерв’ю "Укрінформ" розповів начальник Генерального штабу - головнокомандувач Збройних сил України генерал армії України Віктор Муженко, передає depo.ua.

"Зараз ми завершуємо створення потужного сухопутного компоненту Збройних Сил. У 2016 році пріоритет надаватиметься нарощуванню спроможностей Повітряних сил, у 2017-у - формуванню адекватних загрозам морських спроможностей. Йдеться про забезпечення оборони морського узбережжя держави, розвиток необхідної інфраструктури базування Військово-морських сил", - сказав Муженко.

За його словами, для цього проводяться заходи оптимізації організаційних структур: як органів управління, так і з'єднань і військових частин, що повинні бути укомплектовані необхідною кількістю техніки і озброєння та підготовлені особовим складом.

Муженко вважає, що надалі Україні необхідно мати мобільні високооснащені ефективні збройні сили, служба в яких буде престижною з точки зору як матеріального забезпечення, так і морального задоволення. Вони вже є і повинні бути надалі надійним гарантом незалежності й територіальної цілісності нашої держави.

Нагадаємо, що, за словами Муженка, з початку 2016 року Україна відновить участь сил і засобів Збройних сил у бойових тактичних групах ЄС.

Більше новин політики читайте на  Depo.Влад