Україні загрожує кордон з Росією із заходу

Під час наради "уряду" невизнаної "Придністровської Молдавської Республіки" обговорили механізм виконання указу "президента" про курс на приєднання до Російської Федерації
Depo.Влада
9 вересня 2016 15:58
ФОТО: depo.ua

На нараді також визначили дорожню карту реалізації "указу", повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу  "уряду".

"На мій погляд, необхідно звіряти нашу законодавчу базу з Російською Федерацією. Ми всі оптимісти, ми не раз говорили, що наша національна ідея – це визнання і входження до складу Російської Федерації. Якщо ми говоримо про те, що рано чи пізно Росія буде нашим будинком, то і жити ми повинні за законами цього будинку", - сказав "прем'єр" невизнаної республіки Павло Прокудін.

"Президент" невизнаної "республіки" доручив "уряду" представити план щодо приведення законодавства Придністров'я у відповідності з російським та строки його реалізації.

За словами прем’єра, указ є результатом референдуму 17 вересня 2006 року з питання відносин невизнаної "Придністровської Молдавської Республіки" з Російською Федерацією та Республікою Молдова. Тоді 97,2% громадян, які взяли участь у голосуванні, начебто підтримали курс на незалежність "Придністровської Молдавської Республіки" і подальше вільне приєднання Придністров'я до Російської Федерації.

Нагадаємо, що Молдова вже  висловила занепокоєння підписанням лідером невизнаного Придністров'я Євгеном Шевчуком "Указу про реалізацію підсумків референдуму від 2006 року про визнання незалежності Придністров'я з її подальшим приєднанням до Росії".

Більше новин політики читайте на Depo.Влада