Україні потрібно менше політики і більше реформ – Пайєтт

Україна повинна продемонструвати світу свої економічні досягнення і показати реальні перетворення в країні
Depo.Влада
10 грудня 2015 17:48
ФОТО: depo.ua

Про це під час спілкування з учасниками Американської торгової палати заявив надзвичайний і повноважний посол США в Україні Джеффрі Пайєтт, передає depo.ua з посиланням на УНІАН.

"Україні потрібно менше політики і більше реформ. Політичні лідери повинні об'єднатися і працювати на майбутнє країни і українців, якого вони заслуговують, - сказав посол. – Очевидно, що Україна повинна продовжити співпрацю з МВФ, продовжити реформи. Ми вас не підведемо, якщо ви самі себе не підведете".

При цьому посол наголосив, що потрібні не тільки економічні зміни, але також досягнення в судовій реформі та реальній боротьбі з корупцією.

Водночас він наголосив, що розраховує, що 2016 рік стане роком відновлення миру в Україні та її економічного процвітання.

Нагадаємо, Арсеній Яценюк під час зустрічі з віце-президентом США Джозефом Байденом наголошував, що боротьба з корупцією, прозора приватизація, дерегуляція і запровадження нових стандартів управління державними компаніями повинні стати основними реформами, які має втілити уряд України найближчим часом.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада