Українцям повернули півмільярда заборгованих зарплат

Державні виконавці Міністерства юстиції у 2018 році повернули працівникам понад 460 мільйонів гривень боргів із зарплат

Про це повідомив міністр юстиції Павло Петренко, передає Depo.ua з посиланням на прес-службу Кабміну.

"Понад 38 тисяч українських працівників, які роками, а іноді й десятиліттями, не бачили грошей, нарешті отримали зароблене в повному обсязі", - сказав Петренко.

Він зазначив, що проблема невиплати зарплат існувала десятиліттями, і на неї державні органи не звертали уваги.

"За нашою ініціативою було прийнято рішення запустити публічний реєстр підприємств-боржників, були створені спеціальні виконавчі групи, а в кожному регіоні запрацювали штаби з координації, моніторингу та контролю за станом виконання органами державної виконавчої служби рішень про стягнення заборгованості по заробітній платі", - додав він.

"Кожен виконавець отримав нову технологічну картку, де чітко зафіксовані його кроки для забезпечення повернення зарплат робітникам", - розповів міністр юстиції.

За його словами, робота в цьому напрямку не буде зупинятися і триватиме до тих пір, поки буде існувати проблема невиплати зарплат.

"Наразі на виконанні в органах ДВС знаходиться 17,9 тис виконавчих документів щодо стягнення заборгованості по зарплаті на суму 567 млн ​​грн. Це той фронт робіт, на якому ми зосередимося в 2019 році", - резюмував Петренко.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #зарплата