Українцям не потрібен президент, який стане перед Кремлем на коліна, – Порошенко

Українцям та нашій країні не потрібен президент і верховний головнокомандувач, який стане перед Кремлем на коліна

Про це заявив чинний президент України Петро Порошенко під час виступу в київському Палаці спорту в межах всеукраїнського громадського форуму "Відкритий діалог", передає Depo.ua.

"Українцям не потрібен президент і верховний головнокомандувач, який стане перед Кремлем на коліна. Не потрібен президент і головнокомандувач, який буде фліртувати або хіхікати з Путіним. Не потрібен президент і головнокомандувач, першим підписаним документом якого буде акт про капітуляцію", - наголосив він.

Порошенко зазначив, що "Росія намагається втручатися у наші вибори так само, як у вибори в США, Франції, Німеччині, як в референдуми в Британії і Нідерландах".

"Тепер вони ці технології планують задіяти і в Україні. Та українці більше не дозволять, щоби в офісі українського президента сидів російський агент", - вважає Порошенко.

Також він додав, що упродовж багатьох років українці боролися "не лише із зовнішнім ворогом - Росією".

"Ми долали ще і внутрішній скептицизм: безвіз - не дадуть, в Європу - не пустять, Томос не напишуть, економіка не підніметься, і пропало всьо. Ми кропіткою працею доводили, що можемо робити те, що для когось здається дійсно нереальним", - підсумував Порошенко.

Нагадаємо, 29 січня президент Петро Порошенко під час форуму в Києві назвав бідність одним із головних ворогів українців і оголосив концепт нової України "Велика європейська держава щасливих людей".

7 лютого ЦВК зареєструвала Порошенка кандидатом на виборах президента у 2019 році.

Порошенко обіцяє подолати бідність за рахунок розвитку агро- й IT-секторів, інфраструктури й туризму в разі переобрання главою держави на другий термін.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна