Україна звернеться по допомогу до світу в разі арешту в Москві журналістки Бабич

У разі позбавлення української журналісти Ксенії Бабич свободи на Росії, Україна залучить до її звільнення міжнародні організації
Depo.Влада
21 жовтня 2016 12:29
ФОТО: depo.ua

Про це в ефірі телеканалу "112-Україна" повідомив заступник міністра інформаційної політики України Артем Біденко, передає Depo.ua.

"Ми в черговий раз переконуємося, що на території Російської Федерації відбувається постійне неправомірне нахабне порушення будь-яких конвенцій, правил, нормативних документів щодо прав і свобод людини, які навіть вжиті цією державою. Силові органи продовжують без підстав і документів робити те, що їм подобається, банально залякуючи людей", - зазначив Біденко.

За його словами, може бути кілька факторів, якими намагаються залякати Ксенію.

"Це зв'язок з українським телеканалом, це те, що вона висвітлює події з російською опозицією. Росія - це територія страху, безкарності, недотримання власних правил та нормативних документів. Мінінформполітики буде вдячне, якщо канал "112 Україна" (де Бабич – позаштатний кореспондент, - ред.) буде тримати в курсі ситуації. Якщо ми говоримо про обшуки, сподіваюся, на цьому закінчиться. Якщо буде щось далі, то нас треба інформувати, ми будемо підключати МЗС, підключати міжнародні правозахисні організації та громадськість. Допит - це поки не є обмеження свободи. Навіть глибоку стурбованість рано озвучувати", - заявив він.

Нагадаємо, що сьогодні вранці в Москві співробітники Слідчого комітету провели обшуки у квартирі журналістки Ксенії Бабич, ймовірно, в рамках справи прес-секретаря "Правого сектора" Артема Скоропадського. Повідомлялося, що Бабич нібито вчилася зі Скоропадським на одному журналістському факультеті, хоча сам прес-секретар ПС заявив, що Бабич не має  стосунку до організації. 

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада