Стало відомо, коли Україна звернеться до Росії щодо передачі Савченко

Україна направить до Росії клопотання про передання українського військовослужбовця Надії Савченко після вступу вироку в силу, яке відбудеться о 00:00 вівторка
Depo.Влада
4 квітня 2016 12:36
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив адвокат української льотчиці Микола Полозов, передає depo.ua з посиланням на "ТАСС".

"Наскільки мені відомо, відразу після вступу вироку в законну силу, Київ направить екстрадиційний запит про передачу для відбування покарання Савченко в Україні. Складно говорити, коли саме вони будуть направляти. Йшла розмова - з моменту набуття вироком законної сили", -  сказав він.

За його словами, у Росії буде можливість дати відповідь протягом 60 днів після отримання звернення.

Полозов пояснив, що, незалежно від дати отримання клопотання про передання, Савченко можуть етапувати до місця відбування покарання в будь-який день після вступу вироку в силу.

Нагадаємо, 22 березня російський суд засудив Савченко до 22 років позбавлення волі. Вирок ще не набув чинності, але Савченко заборонила своїм адвокатам оскаржувати його, щоб не відтягувати можливість політичного рішення, яке дозволило б їй повернутися в Україну.

29 березня Надія Савченко звернулася з новим листом до співвітчизників, в якому закликала "великих дядьків" не торгуватися, а домовлятися з Росією.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада