Україна знову вимагає від Британії покарати путінського пропагандиста

Посольство України у Британії закликає британське міністерство закордонних справ вжити юридичних заходів щодо проросійського пропагандиста, британця Грема Філіпса

Про це йдеться у двох останніх нотах українського посольства до британського Форин-офісу, передає Depo.ua з посиланням на "Європейську правду".

Українські дипломати здивовані бездіяльністю британської влади, через яку на цьому тижні Грем оприлюднив публічні погрози на адресу посольства та його співробітників.

У посольстві наголошують, що неодноразово формально та неформально інформували британське МЗС щодо публічних проявів ненависті Філіпсом на адресу українського уряду та українського народу, а також про його зусилля зашкодити роботі українського посольства у Лондоні.

У зв'язку з цим з 2016 року посольство, окрім останніх двох, надіслало ще три дипломатичні ноти зі скаргами на Філіпса. Ще два роки тому посольство попросило вжити заходів щодо Філіпса через його діяльність на окупованому Донбасі і підтримку терористів.

Депутати Великої Британії отримували шалені гроші за "правильні" виступи в ефірах Russia Today.

Нагадаємо, Філліпс, скандально відомий журналіст телеканалів Russia Today і "Звезда", викрикував антигрузинські та антинатівські гасла, заявили в грузинському МЗС.

Довідка: У липні 2014 року Служба безпеки України затримала Філліпса та схвалила рішення про його видворення за межі України із забороною в'їзду на три роки. Після цього він повернувся до Росії, а звідти - на Донбас і продовжив роботу.

Посол України у Великій Британії Наталія Галібаренко раніше вже просила Велику Британію зупинити в Україні проросійську пропагандистську і провокативну діяльність Грема Філліпса.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #Україна