Україна зірвала зняття санкцій з Росії в ПАРЄ

Українська делегація в Парламентській асамблеї Ради Європи зірвала черговий план Росії щодо зняття міжнародних санкцій

Depo.Влада
19 травня 2017 16:33
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив віце-президент ПАРЄ, представник фракції "Народний фронт" Георгій Логвинський, який перебуває на засіданні юридичного комітету ПАРЄ у Белграді (Сербія), повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу партії.

"Russia goodbye! - по-сербськи. Зірвався черговий план Росії щодо зняття санкцій через діалог і маніпуляції. Сьогоднішні слухання юридичного комітету ПАРЄ за участю депутатів Росії скасовані", - написав народний депутат.

Він також додав, що "обмін думками" з росянами був частиною плану із зняття санкцій з Росії.

"Їх запросила сербський друг - доповідач по НГО для обміну думок. Це - частина загального плану повернення росіян в ПАРЄ. Однак наша делегація поставила умову, яку підтримав комітет голосуванням. Ми "за" лише за умови, якщо запрошені особи не голосували за анексію Криму, не перебувають під санкціями ЄС і не порушували права людини", - повідомив він і додав, що запрошення саме з такими умовами мали бути відправлені російським колегам.

Нагадаємо, переобраний президентом ПАРЄ скандальний Педро Аграмунт хоче діалогу з російською делегацією в рамках "міжпарламентської платформи" та ініціює слухання з питання парламентської дипломатії у Валенсії.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада