Україна запустить іномовлення на Близькому Сході

Мінінформполітики України та Міжнародний культурний арабський центр підписали меморандум про співпрацю, що забезпечить розуміння позиції України та підтримку на Близькому Сході
Depo.Влада
23 серпня 2016 11:10
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє прес-служба Міністерства інформаційної політики, передає depo.ua.

"Україна створила систему іномовлення, запустила державний телеканал UATV. Ми б хотіли розробити спільні плани та заходи разом з Вами, щоб давати якісний контент новин з України арабською мовою країнам Близького Сходу, та забезпечувати необхідною від Вас інформацією наших громадян", - зазначив міністр інформаційної політики Юрій Стець.

Директор Арабського центру Галал Фарауї зауважив, що два роки тому він ініціював створення українсько-арабського супутникового телеканалу "Україна зараз", який популяризує Україну на теренах країн Близького Сходу.

"Україна зараз" знайомить арабомовну аудиторію світу з культурою та традиціями України, демонструє промисловий та сільськогосподарський потенціал України", - підкреслив Фарауї.

Директор Арабського центру із свого боку запевнив у готовності сприяти поширенню українських об’єктивних новин серед арабомовного населення, використовуючи, зокрема, контент UATV.

Нагадаємо, 16 січня набув чинності закон, за яким створюється канал для мовлення іноземними мовами.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада